Kariniai objektai Lietuvoje

Feed Rss

Knygų apžvalga “Užkariavimo aistra”

10.22.2012, Antrasis pasaulinis karas, by .

Knygų apžvalga: “Užkariavimo aistra”u000dParašė: Anna Marklandu000dSelf-Publishedu000dISBN: 978-0-9878673-0-8u000dJokios naudos, kaip: eBook ir spausdinti knygau000d4 Žvaigždutės. Markland rašo platus Norman Epas su “Conquering aistra.” Rambaud (Ram) de Montbryce yra Norman kilnus ir patikimas padėjėjas, Vilhelmas i užkariautojas. Savo širdies atsisako būti Prijaukintas, kol jis atitinka Erika de Valtess, bet jis nedrįsta duoti į aistra, ji remiasi?. Pasakojime usb kaina yra nustatyta 1066 Normandie fone. RAM yra jaunas žmogus ir jo žemių įpėdinis. Jo tėvas organizuoja jo santuoka su Norman visuomenėje, Erika. Deja, Ram, neturi noro tuoktis, ypač moteris, jis nebuvo matyti. O jis išeitų savo Viešpaties, William, Duke of Normandie į Angliją.
Apie savo kelią namo būti susituokę, Ram randa moters d. į žolę, kitokių bluebells netoli ežero. Tai Erika. Abi šalys klaida scena. RAM grįžta į savo pilis ir vėlavimų, vestuvės, įžeidimas Erika ir jos tėvas. Mėnesius jis palieka kartu su William į Angliją.

Karo užmautės praėjimo varteliams suteikia Ram skirtingas požiūris į gyvenimą, ir jis ateina suprasti, ką jis rado Erika nekilnojamojo perlas. William suteikia Velso Marchia žemės Ram. RAM apžiūri savo žemę ir sužeisti iš Velso princas, Rhodri. Kaip namuose saksońskich visuomenėje susitraukia Ram, jis nustato komforto ant rankų. Kai jis yra dar kartą gerai, jis eina į Normandie ketinimų laimėti Erika ‘s širdies, bet jo ankstesnius veiksmus ir ankstesnių nenoras padarys ėjimas pirmyn su savo gyvenimo be malonumo muitas arba jis ras tikrosios aistra?. Markland turi padaryti savo mokslinių tyrimų, ir tai rodo. Parametro autentiškas jaustis leidžia skaitytojui, manau, jie squire Ram priežiūros palei kelionei. Autorius naudoja gera ekonomija žodžių dažų ryškus aprašymus laiko. Sklypas juda tempą, niekada išlieka gražus.

Rašmenys yra įdomus pos stoveliai ir simpatiškas. Erika yra ištikimas ir sąžiningas, ir tai lengva nustatyti su ja. RAM įkūnija kareivis laiką, pasitikintys ir herojiškas, bet nepastovus, kai jis ateina į klausytis savo širdies. Patvirtinamųjų dauguma simbolių padeda apskrito istorija ir duoti tai Epas poveikis romaną.

Man, istorija mano daugiau kaip pradžioje šeimos Saga nei istorinių romanų, nes Ram nėra ištikimas poelgius su Erika. Ten buvo formatavimo klaidų su Kindle versija, tačiau ji neatsižvelgė nuo mano malonumą istorija. svietimas Yra kelios meilės scenos, nors tikslinga istorija, nėra širdies silpnumą.

“Užkariavimo aistra” yra visiškai godumas, išdavystė, lojalumo, bajorų ir meilės. Romanas skaitytoją įgauna pirmąją nuotykių Montbryce šeimos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>